Слідкуйте за нами

twitter facebook 25684

Контакти

+38 (097) 3190819
+38 (050) 0335141
+38 (097) 7137268

Види послуг

Наші партнери

ТМ "Полтавочка"

poltavocka

 _______________

 Благодійна асоціація
"Світло Надії"

svitlo nadii

  _______________

ГО "Інститут аналітики та адвокації"

institut

  _______________

ТОВ "ФЕРОПОЛ"

fp

  _______________

ІНВЕСТИЦІЙНА КОМАНІЯ

"ПОЛТАВАБУДІНВЕСТ"

budinvest 

  _______________

ПАТ "ПДМЗ"

PDMZ

 

 

 

Ті, хто обрав професію юриста, навряд чи розраховують на те, щоб іти з офісу вчасно: зайнятиму сфері юриспруденції переробітку не уникнути. Баланс між роботою й особистим життям порушується ще в час навчання, а в міру кар’єрного зростання навантаження тільки посилюється. Британські дослідники підрахували, коли з’являються в офісі та йдуть додому юристи-початківці їхньої країни, котрі працюють у великих компаніях, і скільки їм платять.


Дослідження показало
Британський інтернет-портал Legal Cheek провів дослідження, в центрі якого правники, які лише починають кар’єру у великому консалтингу. Понад 1500 стажистів і молодших юристів із 56 фірм Великої Британії взяли участь у дослідженні, результати якого, за іронією, були представлені у Всесвітній день психічного здоров’я. Дуже багато завдань і дуже мало робочого часу — такі короткі висновки зі статистики, отриманої внаслідок дослідження.
12 годин— звичайний час роботи стажистів, котрі опинилися в першому десятку списку компаній, де початківцям доводиться працювати найдовше. Більша частина з фірм, де доводиться перепрацьовувати, — великі міжнародні компанії.
До п’ятірки рекордсменів із переробітку потрапили юристи кількох фірм світового масштабу. Їхні працівники-початківці затримуються на робочому місці по 12 год. і довше. У решти компаній, які потрапили в топ-10, середні показники не набагато кращі — близько 11 год. Найближчими до ідеалу — 8-годинного робочого дня виявилися фірми, в яких початківці проводять в офісі в середньому 10 год.
Середні показники
Більшість із тих, хто взяв участь у дослідженні, з розумінням ставляться до необхідності перепрацьовувати, проте здивування викликало те, що необхідність затриматися на роботі може виникнути раптово, а тривалість робочого дня в принципі складно спрогнозувати. Гарного дня можна відправитися додому о 7-ій вечора, поганого — о 4-ій ранку, кажуть лондонські юристи-стажисти.
У середньому британські юристи приходять на роботу близько 9-ї ранку, а йдуть о 7:30 вечора. Відпустка початківців — у середньому 25 днів на рік.
У тих, хто працює в компаніях Magic circle, ситуація може виявитися ще важчою: «Відправитися додому о 6-ій вечора — межа бажань. І навіть коли йдеш із роботи о 10-ій, коли весь тиждень сидів до 1-ї ночі — це чудово», — цитує портал одного з тих, хто взяв участь у дослідженні. «Робота може поглинути весь особистий час, і так відбувається в більшості великих компаній. Плани на вечір зазвичай доводиться відкласти або відмінити зовсім», — розповідає ще один молодий співробітник великого
юрконсалтингу.
Часто доводиться працювати й у вихідні — це звичайна практика в періоди, коли обсяги роботи зростають. Хоча часто причина переробітку не стільки в обсягах, скільки в поганій організації праці, визнають юристи.
Робота — джерело стресу
Розв’язати проблеми зі здоров’ям, які виникають унаслідок перевантажень, часто доводиться психологам. У Британії проблемами юристів навіть займається спеціальна служба — LawCare, яка

 

 надає в тому числі й психологічну допомогу. У 2015 році на гарячу лінію LawCare надійшло понад 900 дзвінків від юристів, і третина додзвонювачів скаржилася на перевантаження, неможливість гнучкого графіка та, як наслідок, стрес.
Утім, і отримують лондонські працівники-новачки достатньо. Середня заробітна плата молодого юриста становить £62000 на рік (майже 2 млн грн.). У стажистів першого та другого року доходи трохи нижчі — £38500 і £42500 (1,2 млн грн. і 1,3 млн грн.) відповідно.

Джерело: ЗіБ

Liga Новини

Кабінет міністрів України

Ми вконтакті

Підпишись на новини

AcyMailing: Could not load compat file for J3.4.8This module can not work without the AcyMailing Component

Координати

Мы знаходимся за адресою

вул. Котляревського, 22Б,

6 поверх, офіс 607

Телефон:

+38(0532)60-27-39
+38(095)642-95-40

e-mail: 
yurradnik@list.ru