Слідкуйте за нами

twitter facebook 25684

Контакти

+38 (097) 3190819
+38 (050) 0335141
+38 (097) 7137268

Види послуг

Наші партнери

ТМ "Полтавочка"

poltavocka

 _______________

 Благодійна асоціація
"Світло Надії"

svitlo nadii

  _______________

ГО "Інститут аналітики та адвокації"

institut

  _______________

ТОВ "ФЕРОПОЛ"

fp

  _______________

ІНВЕСТИЦІЙНА КОМАНІЯ

"ПОЛТАВАБУДІНВЕСТ"

budinvest 

  _______________

ПАТ "ПДМЗ"

PDMZ

 

 

 

Оскільки 1 січня 2017 року (Новий рік) випадає на неділю, 2 січня буде вихідним днем. А 7 січня (Різдво) припадає на суботу, тому 9 січня 2017 року, понеділок, також буде вихідним.

Ті, хто обрав професію юриста, навряд чи розраховують на те, щоб іти з офісу вчасно: зайнятиму сфері юриспруденції переробітку не уникнути. Баланс між роботою й особистим життям порушується ще в час навчання, а в міру кар’єрного зростання навантаження тільки посилюється. Британські дослідники підрахували, коли з’являються в офісі та йдуть додому юристи-початківці їхньої країни, котрі працюють у великих компаніях, і скільки їм платять.

Дарение имущества близкому родственнику при наличии решения суда о взыскании с дарителя денежных средств,может быть совершено для уклонения от исполнения этого судебного решения и при наличии признаков фиктивности признается судом недействительным

Обжалование решений контролирующих органов, на основании которых была назначена проверка и/или решений, принятых по результатам проверки, - одна из наиболее распространенныхпрактик в адвокатской деятельности. С такими делами приходится сталкиваться постоянно. Результативность такого обжалования зависит как от наличия правовых оснований для этого, так и от избранного способа обжалования. Знать основания и способы обжалования стоит не только юристам, но и предпринимателем дабы не стоить излишних иллюзий касательно того или иного варианта обжалования.

При виникненні труднощів з державною реєстрацією бізнесу або нерухомості, Міністерство юстиції України може розглянути скаргу на це, але при дотриманні ряду умов.

Всі штрафи, що виписані співробітниками патрульної поліції на місці зупинки транспортного засобу, можуть бути скасовані в суді через порушення процедури розгляду справи. При цьому абсолютно не має значення, чи був сам факт порушення, чи ні. Одна лише та обставина, що поліція розглянула справу на вулиці, вже є вагомою для подачі позову в суд, роз’яснює "Дорожній контроль”.

Верховный Суд Украины на заседании Судебной палаты по гражданским делам 7 сентября 2016 года рассмотрел дело № 6-47цс16 по иску жены к бывшему супругу о признании права на часть объекта незавершенного строительства - дома, построенного в браке, но не введенного в эксплуатацию.

З розвитком корпоративного права в Україні слово «ліквідація» все міцніше й міцніше входило у життя українського бізнесу. То що ж таке ліквідація юридичної особи?

Статистичні дані Хмільницького міськрайонного суду Вінницької області свідчать про надходження на розгляд значної кількості справ про спадкування. У 2014 році у провадженні суддів перебувала 961 справа, серед яких 315 — про спадкове право, що становить 37,8% від усіх справ, що надійшли на розгляд. Порівняно з 2010-м кількість справ цієї категорії значно зросла. У 2010 р. було отримано 234 такі справи, що становило 22,8% від усієї кількості справ, що надійшли до установи. Розглянемо докладніше, що приводить спадкоємців до суду.

Верховная Рада увеличила штраф за вождение в нетрезвом состоянии в три раза - до 600 необлагаемых налогом минимумов доходов граждан (10200 грн). За соответствующий законопроект об изменениях в Кодекс об административных правонарушениях №4373 проголосовали 243 депутата.

Liga Новини

Кабінет міністрів України

Ми вконтакті

Підпишись на новини

AcyMailing: Could not load compat file for J3.4.8This module can not work without the AcyMailing Component

Координати

Мы знаходимся за адресою

вул. Котляревського, 22Б,

6 поверх, офіс 607

Телефон:

+38(0532)60-27-39
+38(095)642-95-40

e-mail: 
yurradnik@list.ru